Žena a šaty

Možná jste to již někdy slyšela. Třeba jste to mohla vyslechnout, přečíst anebo i sama přímo říct – jednou, dvakrát, třicetpětkrát, stokrát... Zdá se Vám to povědomé. A možná byla ta moudrá věta mířena přímo na Vás.

A já doufám, že nyní Vás TA VĚTA osloví!

„Jste krásná, jedinečná, okouzlující a něčím šibalsky záhadná."

A je to venku. Je Vám to povědomé?

A s naší krásou jde ruku v ruce také podtrhnutí našich předností. Osobně si myslím, že šaty opravdu dělají člověka – ženu.
Oblečení vyjadřuje naši osobnost. Čím lépe říct, kdo jsem – než-li svým lookem? Není důležité, zda jste oblečená podle posledních trendů, anebo zda to prošlo schvalovací komisí vašeho okolí.
Jste žena a to je dar a poslání zároveň. Každá z nás zaujme něčím jiným – některá má krásné nohy, jiná hezký zadeček, další se může pyšnit velkým poprsím a na druhou stranu zaujme i ta s malým pevným.
Nicméně ať už se oblékneme do čehokoli – je fakt, že šaty a sukně nám dělají nejhezčí postavu a úžasně lichotí našim křivkám. V kalhotách, bohužel, nevyniknou tolik naše přednosti jako ve skvěle padnoucích šatech.

Baji se zaměřuje na širokou nabídku – nepřeberné množství střihů, vzorů, nápadů, barevných provedení. Šaty zde naleznete také různých délek, výstřihů, zdobení,...
A tak si můžete vybrat z modelů, které dokonale podtrhnou vaši chloubu – jak již jsem se zmiňovala před pár řádky... „Co je na Vás výjimečného a čím okouzlíte okolí?"

Již během prvních sekund (ano – ještě před promluvením) si o nás udělají ostatní představu. Stačí když projdeme na ulici, sedíme na baru nebo u stolu v restauraci, jdeme do kina nebo na procházku...

Šaty Baji nabízejí neopakovatelnou možnost podtrhnout kouzlo okamžiku a hned tak dát najevo kým jsme.

Z pohodlí svého domova si můžete vybrat model, který vás zaujal. Udělejte si pro sebe chvilku. Uvařte si čaj, otevřete lahvinku vínka a zasněte se.
V kterých šatech se vidíte?
Jak chcete působit na své okolí?
Kdo jste a co Vás charakterizuje?
Pak otevřete oči a pusťte se do hledání těch pravých šatiček.
Tím, že si předem vysníte sama sebe, eliminujete hodiny strávené ve zkušební kabince a doma před zrcadlem, či otevřenou skříní.

Opravdu v tom není nic složitějšího – jen se zasnít a vidět samu sebe v dokonale padnoucích šatech.

Možnost s elegancí, grácií a krásou zaujmout máte jen jednou – nepromarněte ji.

Líbí se Vám stránka, sdílejte ji prosím s přáteli:

Autor článku:

Helena Procházková

Helena Procházková

Jsem reálně myslící optimistka, stále v pohybu a s hlavou plnou nápadů, snů a cílů. Mé články nejlépe vystihují cestu, kterou jsem se dala. Ráda se podělím se svými dosavadními zkušenostmi.

Napsat komentář

Komentujete jako host.

TOPlist TOPlist

Šaty BAJI - společenské šaty