Módní tipy

„New look“ v Šatech od Baji

Již v roce 1947 přichází Christian Dior s převratnou kolekcí, která ovlivní celá 50. léta až do nástupu uvolněných 60. let s minisukní. Kolekce s charakteristickým názvem „new look“ se vyznačuje důrazem na ženskou siluetu, která je ještě více podtržena vypasovanými šaty a širokou kolovou sukní.
Zpočátku jednobarevné šaty se ozdobovaly páskem (ještě více zdůrazňující ženskou postavu s křivkami). Šaty s květy či různými barvenými motivy se rozšiřují až od druhé poloviny 50. let.

Dominantní barvy

Autor: Helena Procházková

Jaro, léto, podzim a zima – roční období a také názvy typů v barevné typologii. Toto názvosloví se již nepoužívá. Ženy si totiž velmi rády „dopomáhají" ke svému vysněnému vzhledu díky barvení či melírování vlasů, návštěvám v soláriích, barevným kontaktním čočkám, atd. Proto se nedá s přesností určit, o jaké roční období se jedná.

Vítání jara v šatech

Autor: Helena Procházková

Plesová sezóna je již za námi a zůstaly nám krásné vzpomínky na protančené večery, nová seznámení, tajné doteky při ploužácích, litry vypitého vína (popř. litry vypité kořalky :D) a vzpomínky na úžasné róby, kterými jsme oslňovaly.

Věčný problém žen - boty, kabelky, silonky

Autor: Helena Procházková

Jsme v průběhu plesové sezóny. Někde plesy pomalu končí, jinde se vesele stále „plesá".
V každé ložnici či šatně probíhá menší drama před odchodem na tak důležitou událost jako je ples. Citlivé volení vhodného účesu, rozmýšlení se nad některým krásným kouskem z bižuterie (pokud nemáte z čeho vybírat – doporučuji nakouknout do sekce „Šperky" na webu Baji), zběsilé přehrabování se ve skříni při hledání dokonalých šatů (jestli nemáte „co na sebe", opět vřele doporučuji Baji, která se na šatičky specializuje), a pak přichází moment, kdy si natahujete silonky a přemýšlíte nad kabelkou a lodičkami.
Prosím, zadržte!!!

Třpytící se kamínky

Autor: Helena Procházková

Neznám ženu, která by se ráda nezdobila. Snad každé z nás se rozsvítí očka, jakmile projde kolem výlohy se třpytivými šperky, broušenými kamínky, cinkajícími barevnými plátky zavěšenými do náušnic,... Bižuterie a šperky jsou neuvěřitelně rozmanité. A jistě každá z nás najde nějaký ten kousek dle svého vkusu mezi doplňky od Baji.

Už vím, které jsou ty pravé

Autor: Helena Procházková

Myslím si, že je ten nejlepší čas prozradit vám, jaké šatičky se nejlépe hodí přesně pro váš typ postavy. Pokud si nejste jistá, jaký typ postavy vlastníte, postavte se ve spodním prádle před zrcadlo a zhodnoťte, co je nejdominantnější? Jaké ovoce (nebo tvar) připomíná vaše tělo?

Které jsou ty pravé?

Autor: Helena Procházková

Zřejmě jste si už uvědomila, jak je důležité do sebe investovat a dělat si radost.

Blahopřeji Vám k tomuto zásadnímu rozhodnutí!!! :)))

Šaty Baji za velmi příznivé ceny nabízí šatičky k různým příležitostem. Díky rozmanité a široké škále různých vzorů, střihů a barevných provedení si můžete vybrat dle svého vkusu.

Už se tedy jen rozhodnout, které jsou pro vás ty pravé.

Žena a šaty

Autor: Helena Procházková

Možná jste to již někdy slyšela. Třeba jste to mohla vyslechnout, přečíst anebo i sama přímo říct – jednou, dvakrát, třicetpětkrát, stokrát... Zdá se Vám to povědomé. A možná byla ta moudrá věta mířena přímo na Vás.

A já doufám, že nyní Vás TA VĚTA osloví!

TOPlist TOPlist

Šaty BAJI - společenské šaty